GET YOURSELF

REFRESHED

Zadzwoń i zamów

690 580 808

Otworzyliśmy restaurację!

Od food trucka do restauracji – nasze marzenie właśnie się spełniło! W dniu 10 marca otworzyliśmy naszą street food’ową restaurację przy samym Rondzie Grzegórzeckim, przy ulicy Rzeźniczej 2. Zjecie w niej nie tylko nasze burgery!

W karcie pojawiły się też szarpana wołowina i szarpana wieprzowina, czyli wyśmienity pulled beef i pulled pork! Chrupiąca bułka, domowy coleslaw z czerwonej kapusty i soczyste, pieczone przez 11 godzin (!) mięso… czego chcieć więcej?

fot. Przemek Szuba

Kanapka Masarska (pulled pork) / fot. Przemek Szuba

Zachęcamy też do spróbowania kanapek na włoskim chlebie z mąki 00, wypiekanym specjalnie na nasze zamówienie. Na szczególną uwagę zasługuje kanapka Włoska z trzema włoskimi wędlinami i serem Provolone.

fot. Marcin Czornyj Kałuża

Kanapka Włoska / fot. Marcin Kałuża

Naszą kartę dodatków poszerzyliśmy o frytki klasyczne (belgijskie oczywiście nadal są!), nieziemsko pyszne krążki cebulowe, domowego coleslaw’a z czerwonej kapusty i ogórki kiszone. W towarzystwie do frytek serwujemy liczne domowe sosy, których cały czas przybywa. 🙂

Czy jest tu ktoś, kto choć raz westchnął, że brakuje mu u nas złocistego trunku? Mamy dobrą wiadomość – u Burgertaty na Rzeźniczej są piwa! W naszych lodówkach zagościły Miłosławy, Fortuny i Komesy. Mamy też dwa piwa lane: Miłosław Pilzner i Miłosław Marcowe, które przy zakupie jedzenia z karty możecie dostać w świetnej cenie 6 zł/0,5 l!

Co jeszcze znajdziecie w naszej karcie? Naturalną lemoniadę, domowe ciasta, kawę z Karmy, herbaty z Czarki, tłoczone soki z Łącka… Tylko najlepsze towarzystwo!

Restauracja Burgertata przy Rzeźniczej 2 jest czynna codziennie od 11.00 do 22.00.

Jak smakuje nasze nowe menu? Zobacz pierwsze recenzje blogerów!

Zjedli i napisali o nas:
Have a Bite / Street Food Polska / Życie od kuchni / Kocham Żreć

fot. Przemek Szuba

Burgertata przy Rzeźniczej 2 / fot. Przemek Szuba

comments are closed